+38 (050) 414-66-75
+38 (044) 392-91-98
Вівторок, 27 лютого 2018 16:02

Купити ароматизатори харчові рідкі від "Б2Ф Україна".

Звертайтеся до нас, і ви отримаєте не тільки якісні харчові ароматизатори, але і консультації фахівців з вибору і застосування. А якщо вам необхідно щось особливе і унікальне, чого немає в стандартному прайс-листі - ми виготовимо для вас ароматизатор за індивідуальним замовленням.

Щоб жити - треба їсти!

рідкі ароматизаториХарчування - одна з необхідних умов існування будь-якого живого організму, і людина розумна в цьому питанні не є винятком. Багато тисячоліть однією з головних турбот людини було прогодувати себе і потомство, змінювалися лише способи і можливості. Виживання як готельної сім'ї, так і суспільства в цілому залежало спочатку від вдалого полювання, потім від хорошого врожаю. Історія пам'ятає голодні бунти і жорстокі війни за землі. Але також пам'ятає вона і нові винаходи, відкриття, удосконалення, з яких складалося розвиток і ускладнення способів видобутку і переробки їжі.

Проблеми сучасності

Сучасній людині, яка живе в розвиненому суспільстві, більше не загрожує голодна смерть - рівень розвитку науки і техніки дозволяє прогодувати всіх, хто потребує. Але оскільки потреби сучасної людини ростуть пропорційно забезпеченості, перед виробниками продовольства постають нові проблеми. Шматок хліба, миска каші або варені овочі можуть підтримувати існування, але воно буде настільки ж прісним і

несмачним, як і ця проста їжа. А в суспільстві споживання, яким ми зараз стали, запити кожного його члена простягаються далі. Все більшого значення набувають смакові якості їжі.

Вирішивши проблему голоду, ми опиняємося перед наступною проблемою: як забезпечити населення продовольством, щоб при цьому їжа була одночасно і смачної, і різноманітною, і доступною за фінансовими можливостями для всіх?

Індустрія продуктів харчування давно користується різними технологіями, що дозволяють максимально ефективно переробляти сировину і створювати їстівні і живильні напівфабрикати практично з чого завгодно. Але хто погодиться платити за цю невиразну живильну масу, навіть віддалено не нагадує їжу ні смаком, ні запахом?

Рішення є!

Інновації останніх десятиліть пропонують зручне і ефективне рішення цієї проблеми. Розвиток сучасної молекулярної хімії дозволяє виділяти з будь-якої сировини молекули саме тієї речовини, яка наділяє нашу їжу смаками і запахами. Виділивши смакоароматичні речовини в концентрованому вигляді, їх можна додати в будь-який продукт і наділити його прекрасними смаком і запахом. Харчовими ароматизаторами вже користуються практично всі виробники продуктів харчування. І якщо ваш бізнес теж пов'язаний з цією галуззю, то, щоб утримати позиції в конкурентній боротьбі, вам необхідні найкращі ароматизатори - як за складом, так і за органолептичними властивостями.

Компанія «Б2Ф Україна» представляє на вітчизняному ринку французьку фірму Robertet. Ця сімейна компанія з полуторавековой історією давно відома в Європі і має репутацію переконаного прихильника натуральності та екологічної чистоти своєї продукції. Ми пропонуємо ознайомитися з широким асортиментом рідких харчових ароматизаторів для всіх галузей харчової промисловості, виготовлених з природних компонентів, і вибрати оптимальні варіанти для Вашого бізнесу.

Чому краще вибрати «Б2Ф Україна»?

  1. Натуральні ароматизатори, створені з екологічно чистої сировини, більш безпечні для споживача, ніж їх штучні аналоги.
  2. Передові технології екстракції і переробки, а також контроль над всім циклом створення ароматів з початку і до кінця забезпечує високу якість продукції.
  3. Компанія з довгою історією і бездоганною репутацією - надійний партнер, з яким можна довіряти.
  4. Ароматизатори в рідкій формі зручніше порошкових, так як їх не потрібно окремо розводити і можна додавати на будь-якому необхідному Вам етапі виробництва.
  5. 5Асортимент товару надзвичайно широкий, так як напрацювання власних лабораторій Robertet дозволяють відтворити практично будь-який з відомих запахів. І на цьому варто зупинитися докладніше.

У нас знайдеться все!

Отже, Ваш бізнес - виробництво продуктів харчування, і Ви хотіли б надати вашим виробам привабливості, щоб залучити потенційного покупця?

  • Ви робите ковбасу та інші м'ясопродукти? Вам безсумнівно знадобляться ароматизатори часнику, копченості, колекція різноманітних м'ясних ароматів, а також різних спецій.
  • Ви переробляєте молоко і створюєте молочні продукти - йогурти, сиркові маси, молочні десерти? Тоді вам знадобляться препарати молочної лінії - молоко, пряжене молоко, вершки, а також незліченна безліч фруктових ароматів.
  • Ваша сфера - кондитерські вироби? Такі аромати, як шоколад, какао, ром, вершки, різні фруктові ноти, без сумнівів зробить вашу продукцію чарівною!
  • Ви випускаєте напої? Ароматизатори для алкоголю і фруктові букети для газованих напоїв і соків забезпечать Вашим напоїв популярність і народну любов.

 

 

Наші новини

Ароматизатори під Замовлення

Ароматизатори під замовлення від французького виробника Robe... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Закон про безпечність та якість харчових продуктів

В Україні прийнято новий закон про безпечність та якість ха... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори

Нове у нашому асортименті - ароматизатори. Новий партнер ком... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Розширення послуг компанії «Б2Ф Україна» - власна лабораторія

Розширення послуг компанії «Б2Ф Україна» - власна лаборатор... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Новини та події «Б2Ф Україна»

Новини та події «Б2Ф Україна». Наш час - це час стрімких змін... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Реєстр дезінфікуючих засобів.

Реєстр дезінфікуючих засобів. Продукція групи «B2F» сертифі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Участь B2F в виставках готельно-ресторанного бізнесу.

Участь B2F в виставках готельно-ресторанного бізнесу. Щороку... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Про нас пишуть «Б2Ф Україна»

Про нас пишуть Співробітництво з засобами масової інформац... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Корисна інформація

Харчові ароматизатори Б2Ф для виробництва чіпсів та сухариків

Харчові ароматизатори для виробництва чіпсів, сухариків Рі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф для виробництва джемів, желе

Харчові ароматизатори для виробництва джемів, желе Всілякі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф для виробництва карамелі і цукерок.

Харчові ароматизатори для виробництва карамелі і цукерок. ... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф Україна для виробництва газованих напоїв

Харчові ароматизатори для виробництва газованих напоїв Га... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Використання харчових ароматизаторів від Б2Ф для випічки хлібо-булочних виробів

Використання харчових ароматизаторів для випічки хлібо-бул... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Використання харчових ароматизаторів від Б2Ф для кондитерських виробів

Використання харчових ароматизаторів для кондитерських ви... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори для коньяку від Б2Ф.

Ароматизатори для коньяку. Сучасний світ змінюється настіл... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори для вина від Б2Ф.

Ароматизатори для вина. Харчовий ароматизатор став звичним... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Смакові добавки для алкоголю

Смакові добавки для алкоголю від Б2Ф Україна Алкоголь в іст... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

/**Urezay js files **/