+38 (050) 414-66-75
+38 (044) 392-91-98
Четвер, 29 березня 2018 18:04

Смакові добавки для алкоголю від Б2Ф Україна

смакові добавки алкогольАлкоголь в історії людства

Історія приготування алкогольних напоїв сходить до незапам'ятних часів виникнення людства. Джерела не зберегли імен тих наглядових древніх першовідкривачів, які першими звернули увагу на цікаву властивість заграли плодів впливати на свідомість людини. Їх перші нехитрі експерименти з вивчення процесу теж не збереглися в історії.

Однак зараз достеменно відомо, що вже в древньому Єгипті було широко поширене пивоваріння, ячмінне пиво користувалося великою популярністю і було частиною культури.

Трохи пізніше, в стародавній Греції, отримало розвиток виноробство. Виноград вже цілеспрямовано вирощувався для створення вина, технології його виготовлення ускладнювалися, породжуючи розмаїття смаків і властивостей, а споживання вина також стало невід'ємною частиною античної культури. До сих пір, уявляючи собі життя тих часів, ми малюємо в уяві не тільки суворих воїнів в бронзових обладунках, а й важкі амфори з винами, і чудові бенкети, на яких піднімалися дорогоцінні чаші з хмільними дарами виноградної лози.

Європейська культура багато успадкувала від античних цивілізацій, зокрема Греції і Риму. Виноробство постійно розвивалося, з'являлися нові сорти, нові, більш уточненими смаки. У той же час північні країни внесли в культуру виробництва і споживання алкоголю різноманітні види пива з солоду і хмелю, доповнивши і разнообразив її.

Поява і поширення технології перегонки збагатило людство ще одним винаходом - міцними напоями. Майже кожна країна Європи могла похвалитися власним автентичним зразком алкоголю. Віскі з кубиками льоду в широкому склянці, горілка в запітнілій чарці з тонкою ніжкою, вишуканий коньяк в широкому келиху стали естетичними символами національних культур. Що говорити про незліченні сортах настоянок і лікерів, індивідуальних мало не для кожного села.

Сучасність і нові проблеми

Століття індустріалізації повністю змінив як життєвий уклад людства, так і його менталітет. Виробничий і соціальний розвиток, а також зростання населення, привели до небувалого зростання споживання - в тому числі і алкогольних напоїв. У той же час старі, перевірені століттями способи їх приготування все з великими труднощами намагаються наздогнати зростаючим попитом. Традиційні технології вимагають часу, особливого сировини, величезних площ для зберігання. Щоб отримати автентичний високоякісний напій потрібно кілька років і багато праці. Це породжує одну з проблем: високі витрати і обмежена кількість продукту обмежують його доступність.

Сучасні інноваційні технології дозволяють налагодити масове виробництво, проте смакові якості такого алкоголю дуже далекі від високих стандартів, що задаються запитами споживача.

Смакові добавки - найкраще рішення від Б2Ф Україна!

Якщо Ви присвятили себе виготовлення недорогих вин з виноматеріалів, міцних напоїв на основі спирту або різних настоянок, наливок і лікерів - у Вашій справі не обійтися без використання смакоароматичних добавок, які додадуть вашим товарам благородний смак і тонкий аромат, ідентичні популярним і знаменитим сортам. Ці досягнення сучасної молекулярної хімії давно і широко використовуються в різних галузях харчової промисловості, саме їх виробництво стало окремою галуззю, в якій представлені найрізноманітніші виробники.

Звичайно ж, вибираючи складові для свого продукту, кожен покупець піклується про те, щоб вони були гідної якості і не містили небезпечних або шкідливих речовин. Значення має також і ціна. Вибираючи смакові добавки від компанії «Б2Ф Україна» ви вибираєте якість і безпеку європейського рівня.

Чому «Б2Ф Україна» - це кращий вибір?

  • Підбираючи партнерів для подання на вітчизняному ринку, наша компанія віддає перевагу перевіреним і шановним фірмам. Компанія Robertet, продукцію якої ми пропонуємо нашим клієнтам - один з найстаріших в Європі сімейних бізнесів в області смакоароматичних добавок, що заслужив свою репутацію роками бездоганної партнерства.
  • Вибираючи товари, які ми пропонуємо нашим покупцям, «Б2Ф Україна» керується насамперед міркуваннями якості і безпеки продукту, в тому числі екологічної безпеки. Вироби фірми Robertet зроблені з натуральної рослинної сировини з власних плантацій, вирощеного під ретельним контролем і переробленого за допомогою самих інноваційних технологій екстракції.
  • Багаторічна спеціалізація на створенні смаків і ароматів дозволила зібрати величезну колекцію зразків, що практично до безкінечності розширює асортимент і дозволяє відтворити практично будь-який з існуючих у світі.

Ви шукаєте спосіб вразити покупця відмінною якістю, смаковими якостями, витонченими ароматами небаченим розмаїттям асортименту та доступними цінами? Вам допоможе компанія «Б2Ф Україна», надавши не тільки величезний вибір смакових добавок від кращих європейських виробників, а й консультації щодо їх застосування!

Наші новини

Ароматизатори під Замовлення

Ароматизатори під замовлення від французького виробника Robe... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Закон про безпечність та якість харчових продуктів

В Україні прийнято новий закон про безпечність та якість ха... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори

Нове у нашому асортименті - ароматизатори. Новий партнер ком... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Розширення послуг компанії «Б2Ф Україна» - власна лабораторія

Розширення послуг компанії «Б2Ф Україна» - власна лаборатор... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Новини та події «Б2Ф Україна»

Новини та події «Б2Ф Україна». Наш час - це час стрімких змін... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Реєстр дезінфікуючих засобів.

Реєстр дезінфікуючих засобів. Продукція групи «B2F» сертифі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Участь B2F в виставках готельно-ресторанного бізнесу.

Участь B2F в виставках готельно-ресторанного бізнесу. Щороку... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Про нас пишуть «Б2Ф Україна»

Про нас пишуть Співробітництво з засобами масової інформац... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Корисна інформація

Харчові ароматизатори Б2Ф для виробництва чіпсів та сухариків

Харчові ароматизатори для виробництва чіпсів, сухариків Рі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф для виробництва джемів, желе

Харчові ароматизатори для виробництва джемів, желе Всілякі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф для виробництва карамелі і цукерок.

Харчові ароматизатори для виробництва карамелі і цукерок. ... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф Україна для виробництва газованих напоїв

Харчові ароматизатори для виробництва газованих напоїв Га... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Використання харчових ароматизаторів від Б2Ф для випічки хлібо-булочних виробів

Використання харчових ароматизаторів для випічки хлібо-бул... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Використання харчових ароматизаторів від Б2Ф для кондитерських виробів

Використання харчових ароматизаторів для кондитерських ви... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори для коньяку від Б2Ф.

Ароматизатори для коньяку. Сучасний світ змінюється настіл... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори для вина від Б2Ф.

Ароматизатори для вина. Харчовий ароматизатор став звичним... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Смакові добавки для алкоголю

Смакові добавки для алкоголю від Б2Ф Україна Алкоголь в іст... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

/**Urezay js files **/