+38 (050) 414-66-75
+38 (044) 392-91-98

Послуги мийки та дезінфекції від компанії «Б2Ф Україна».

Наша компанія вже має успішний досвід в роботі з промисловими підприємствами - в числі наших клієнтів варто згадати хлібозавод і підприємство з виробництва бутильованої води, повністю задоволені якістю генерального прибирання своїх приміщень. Крім того, наша компанія також надає аналогічні послуги для підприємств громадського харчування і побутових приміщень.

Санітарія та гігієна на виробництві

послуги мийки та дезінфекціїРозвиток науки, інноваційних технологій і суспільних відносин в сучасному світі веде до постійного підвищення стандартів споживання і запитів до якості і безпеки продукції, що в свою чергу стає причиною все більшого посилення конкуренції в сфері виробництва товарів споживання. Ця тенденція в значній мірі проявляється і у виробництві продуктів харчування. Щоб успішно конкурувати з іншими виробниками в цій галузі в умовах перенасичення ринку, необхідні кілька умов: високоякісне вихідна сировина, сучасні технології переробки, кваліфікований персонал і ретельний санітарно-гігієнічний контроль. Адже і сировину, і продукція харчової промисловості являють собою органічні продукти, схильні до звичайних природних процесів і привабливі для безлічі хвороботворних мікроорганізмів в якості середовища проживання. Тому підтримання чистоти і регулярна дезінфекція були і залишаються об'єктом пильної уваги в харчовій промисловості та громадському харчуванні.

Особливості санобробки в сучасному світі

Санітарний контроль на виробництві існує вже майже сто років, але постійно вдосконалюється, слідуючи в ногу з розвитком науки і технологій. Основні елементи цього процесу - миття та дезінфекція - були придумані і впроваджені ще в незапам'ятні часи, але технології і методики з тих пір постійно вдосконалювалися. Якщо на зорі санітарної науки вимоги до гігієни обмежувалися миттям рук і посуду з милом, то зараз все значно ускладнилося. Розширилися знання людства про біології. Змінилися технології виробництва, в якому тепер всі основні процеси автоматизовані. Більш складним і тонким стало обладнання. Все це вимагало і нових технологій в області збирання та дезінфекції - і вона теж змінилася. Образ жінки похилого віку з відром і ганчіркою йде в минуле, слідом за образом орача з сохою і іншими символами ручного кустарного праці. Сучасні технології санітарних заходів припускають використання високотехнологічного обладнання, застосування інноваційних миючих і дезінфікуючих засобів та наявність кваліфікованого персоналу, навченого ефективно працювати з тим і іншим. Сучасна мийка та дезінфекція - це дуже складна і трудомістка процедура, яка може зайняти до 25% робочого часу підприємства. З огляду на необхідність навчання персоналу та застосування спеціального обладнання, сучасні виробники все частіше приходять до висновку, що в цій галузі ефективніше і економніше буде запросити фахівців з боку, ніж тримати постійні штатні одиниці і купувати обладнання.

Миття та дезінфекція від компанії «Б2Ф Україна»

Миття та дезінфекція виробничих приміщень, обладнання та транспорту в даний час дуже затребувані і популярні послуги, які надають багато професійні клінінгові компанії. Тепер ці послуги з'явилися і в широкому асортименті послуг компанії «Б2Ф Україна». Ми пропонуємо нашим клієнтам найрізноманітніші види послуг в області як щоденної профілактичної, так і генерального прибирання підприємств харчової промисловості:

 1. Миття та дезінфекція виробничих і складських приміщень - стін, стель, підлоги, робочих поверхонь
 2. Миття та дезінфекція транспортних засобів
 3. Миття та дезінфекція обладнання для різних видів виробництв:
  • Переробка м'яса та риби
  • хлібопекарське виробництво
  • переробка молока
  • Виробництво соків, води та інших напоїв
  • Виробництво консервів і напівфабрикатів

Переваги послуг від компанії «Б2Ф Україна»

Компанія «Б2Ф Україна» - не єдине підприємство, яке надає послуги з миття та дезінфекції. Які ж переваги нашої компанії вигідно відрізняють її від інших конкуруючих фірм в галузі?

 1. Роботи виконуються висококваліфікованими фахівцями, що володіють професійними знаннями в мікробіології, санітарії та спеціальному обладнанні. До і після збирання вони виробляють необхідні лабораторні дослідження для гарантії якості дезінфекції.
 2. При роботі наші фахівці використовують новітнє високотехнологічне обладнання. Апарат високого тиску від фірми Керхер, відомого виробника обладнання для промислової прибирання, забезпечує ефективне рішення для будь-яких видів забруднень. Генератор холодного туману дозволяє виробляти настільки дрібне розпилення дезінфікуючих засобів, що здатний дезінфікувати навіть повітря в приміщеннях.
 3. Будучи ексклюзивним представником в Україні компанії-виробника миючих і дезінфікуючих засобів, «Б2Ф Україна» забезпечує процес не тільки обладнанням, а й ефективними сучасними засобами європейського рівня якості. З їх допомогою при правильній організації процесу мийки і дезінфекції можна повністю усунути критичну проблему забруднення на виробничому об'єкті.

Наші новини

Ароматизатори під Замовлення

Ароматизатори під замовлення від французького виробника Robe... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Закон про безпечність та якість харчових продуктів

В Україні прийнято новий закон про безпечність та якість ха... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори

Нове у нашому асортименті - ароматизатори. Новий партнер ком... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Розширення послуг компанії «Б2Ф Україна» - власна лабораторія

Розширення послуг компанії «Б2Ф Україна» - власна лаборатор... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Новини та події «Б2Ф Україна»

Новини та події «Б2Ф Україна». Наш час - це час стрімких змін... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Реєстр дезінфікуючих засобів.

Реєстр дезінфікуючих засобів. Продукція групи «B2F» сертифі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Участь B2F в виставках готельно-ресторанного бізнесу.

Участь B2F в виставках готельно-ресторанного бізнесу. Щороку... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Про нас пишуть «Б2Ф Україна»

Про нас пишуть Співробітництво з засобами масової інформац... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Корисна інформація

Харчові ароматизатори Б2Ф для виробництва чіпсів та сухариків

Харчові ароматизатори для виробництва чіпсів, сухариків Рі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф для виробництва джемів, желе

Харчові ароматизатори для виробництва джемів, желе Всілякі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф для виробництва карамелі і цукерок.

Харчові ароматизатори для виробництва карамелі і цукерок. ... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф Україна для виробництва газованих напоїв

Харчові ароматизатори для виробництва газованих напоїв Га... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Використання харчових ароматизаторів від Б2Ф для випічки хлібо-булочних виробів

Використання харчових ароматизаторів для випічки хлібо-бул... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Використання харчових ароматизаторів від Б2Ф для кондитерських виробів

Використання харчових ароматизаторів для кондитерських ви... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори для коньяку від Б2Ф.

Ароматизатори для коньяку. Сучасний світ змінюється настіл... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори для вина від Б2Ф.

Ароматизатори для вина. Харчовий ароматизатор став звичним... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Смакові добавки для алкоголю

Смакові добавки для алкоголю від Б2Ф Україна Алкоголь в іст... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

/**Urezay js files **/