+38 (050) 414-66-75
+38 (044) 392-91-98
П'ятниця, 28 вересня 2018 16:25

Харчові ароматизатори для виробництва джемів, желе

aromy jamВсілякі фруктові заготовки на зиму популярні в усьому світі, навіть там, де зими не буває. В наші дні свіжі фрукти доступні в будь-який час року в будь-яких широтах, але ми їмо їх коли хочемо саме фруктів, а джем - це зовсім інший продукт. Солодкий, ароматний, з приємною кислинкою, він незамінний за сніданком, на теплому тості або м'якому хлібі з маслом, або як солодкість до чаю. Можна використовувати його і для випічки, як начинку для пиріжків або прикраса для печива.

Спочатку варення та джеми з'явилися саме в силу необхідності переробити і зберегти на весь рік сезонний врожай фруктів і ягід. Тоді їх робили без цукру, який був занадто дорогим для широкого вживання. В якості консервантів використовувалися природні цукру і кислоти, що містяться в фруктах. Довгий уваривание і випарювання допомагало підвищити їх концентрацію і заодно простерилізувати продукт, що забезпечувало успішне його збереження. З поширенням і здешевленням цукру процес приготування став простіше і легше, а з розвитком технологій почалося масове промислове виробництво.

Як зберегти смак і аромат джема?

Промислове виробництво джемів, варення, повидла, мармеладу, желе, конфітюрів мало нагадує сформований образ господині, любовно помішувати ароматне вариво в мідному тазі. На зміну тазиком прийшли величезні ємності від 200 до 5000 літрів, з лопатями для перемішування і спеціальним вакуумним обладнанням для варіння під тиском. Фрукти переживають таку інтенсивну переробку, що від вихідного смаку фруктів і ягід залишається тільки цукор і кислота, яка додається, щоб уникнути зацукровування продукту. Готовий продукт, залишаючись корисним і натуральним, втрачає смакові властивості, а значить, і привабливість для споживача. Як же повернути нашому джему смак і аромат натуральних фруктів і ягід, з яких він виготовлений?

На допомогу приходять всі ті ж сучасні технології. Харчові ароматизатори і смакові добавки додадуть вашому продукту смак і аромат натуральних плодів, перед яким неможливо встояти.

Що пропонує Б2Ф Україна для виробництва джемів?

Зустрітися з асортиментом натуральних ароматизаторів, які пропонує компанія «Б2Ф Україна». Це високоякісна продукція французької компанії Robertet, визнаного лідера в своїй галузі, яку ми офіційно представляємо на ринку України. Вашій увазі пропонуються ароматизатори фруктової лінії для джемів, желе та інших аналогічних продуктів:

 • «Вишня» - натуральний кисло-солодкий аромат свіжої вишні
 • «Персик» - аромат свіжої м'якоті стиглих персиків
 • «Полуниця» - запашний аромат свіжої полуниці
 • «Лимон» - аромат свіжого лимона з характерною кислинкою
 • «Апельсин» - аромат свіжого апельсина з яскраво вираженою цитрусової складової
 • «Грейпфрут» - аромат свіжого грейпфрута з характерною цитрусової гіркуватістю

Перелік ароматів, вироблених компанією Robertet, не обмежується наведеними прикладами. Ця велика компанія володіє власними лабораторіями, в яких розробляються нові зразки. У колекції, зібраної за час роботи, можна знайти майже всі існуючі аромати. Якщо вас цікавить конкретний фрукт, або навіть конкретний сорт, для вас виготовлять партію за індивідуальним замовленням. Більш того - вам допоможуть підібрати потрібний аромат за описом, якщо ви пам'ятаєте тільки запах і не знаєте назви. У разі необхідності ви можете замовити ароматизатор з особливими властивостями - наприклад, термостійкий, який можна додати в киплячу фруктову масу і він не втратить своїх органолептичних якостей.

У чому наші переваги?

 1. 1. Пріоритет натуральних компонентів. Один з основних принципів роботи компанії Robertet - використання натуральних інгредієнтів для виробництва продукції. У кожному разі, при кожній нагоді натуральні речовини мають перевагу перед штучними, і останні використовуються лише в тих рідкісних випадках, де без них обійтися неможливо або натурального аналога не існує.
 2. 2. Гарантія якості і безпеки. Компанія Robertet - одна з небагатьох в світі, що володіють повним циклом виробництва. Натуральне рослинне сировину для ароматизаторів вирощується на власних плантаціях компанії, що дозволяє ретельно контролювати якість починаючи з цього етапу, продовжуючи переробкою і закінчуючи упаковкою.
 3. 3. Еко-френдлі політика компанії. Robertet приділяє велику увагу питанню екології. Всі рослини вирощуються в екологічно чистому середовищі, виробничий процес зводить до мінімуму можливі впливи на навколишнє середовище, а для упаковки використовуються перероблені матеріали.
 4. 4. Історія і репутація компанії. Фірма Robertet існує більше ста п'ятдесяти років, залишаючись весь цей час сімейним бізнесом. За цей термін вона встигла набути популярності на ринку і заслужити репутацію добросовісного виробника і надійного партнера.
 5. 5. Прийнятні ціни без втрат якості. Завдяки високій ефективності виробництва за рахунок використання передових технологій екстракції, а також відсутності посередниківмежду производителем и официальным представителем, мы можем предложить нашим покупателям умеренные цены на товар высшего качества.

Вы производите джемы, желе, конфитюры, повидла, и хотите повысить вкусовые качества вашей продукции, сделать ее более привлекательной для потребителя? Выбирайте ароматизаторы компании Robertet на сайте "Б2Ф Украина" или закажите индивидуально интересующий вас аромат!

Наші новини

Ароматизатори під Замовлення

Ароматизатори під замовлення від французького виробника Robe... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Закон про безпечність та якість харчових продуктів

В Україні прийнято новий закон про безпечність та якість ха... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори

Нове у нашому асортименті - ароматизатори. Новий партнер ком... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Розширення послуг компанії «Б2Ф Україна» - власна лабораторія

Розширення послуг компанії «Б2Ф Україна» - власна лаборатор... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Новини та події «Б2Ф Україна»

Новини та події «Б2Ф Україна». Наш час - це час стрімких змін... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Реєстр дезінфікуючих засобів.

Реєстр дезінфікуючих засобів. Продукція групи «B2F» сертифі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Участь B2F в виставках готельно-ресторанного бізнесу.

Участь B2F в виставках готельно-ресторанного бізнесу. Щороку... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Про нас пишуть «Б2Ф Україна»

Про нас пишуть Співробітництво з засобами масової інформац... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Корисна інформація

Харчові ароматизатори Б2Ф для виробництва чіпсів та сухариків

Харчові ароматизатори для виробництва чіпсів, сухариків Рі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф для виробництва джемів, желе

Харчові ароматизатори для виробництва джемів, желе Всілякі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф для виробництва карамелі і цукерок.

Харчові ароматизатори для виробництва карамелі і цукерок. ... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф Україна для виробництва газованих напоїв

Харчові ароматизатори для виробництва газованих напоїв Га... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Використання харчових ароматизаторів від Б2Ф для випічки хлібо-булочних виробів

Використання харчових ароматизаторів для випічки хлібо-бул... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Використання харчових ароматизаторів від Б2Ф для кондитерських виробів

Використання харчових ароматизаторів для кондитерських ви... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори для коньяку від Б2Ф.

Ароматизатори для коньяку. Сучасний світ змінюється настіл... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори для вина від Б2Ф.

Ароматизатори для вина. Харчовий ароматизатор став звичним... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Смакові добавки для алкоголю

Смакові добавки для алкоголю від Б2Ф Україна Алкоголь в іст... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

/**Urezay js files **/