+38 (050) 414-66-75
+38 (044) 392-91-98
Середа, 23 травня 2018 15:31

Використання харчових ароматизаторів для кондитерських виробів

konditerskie izdeliyaСолодощі на нашому столі.

Людина так влаштована - навіть якщо він не відчуває голоду, йому завжди хочеться чогось смачненького. Не дарма вінцем традиційного обіду завжди був десерт, коли голод вже вгамує грунтовним м'ясною стравою (або декількома змінами вишуканих страв) і приходить черга поласувати солодким.

Також солодощі традиційно подавали до чаю або кави - вони чудово гармонують зі смаком напоїв і дозволяють злегка перекусити, чи не набиваючи шлунок. Багатий зміст вуглеводів дає можливість швидко насититися малою кількістю продукту, що дуже зручно в ситуаціях, коли їжа не є метою, а лише приємним доповненням до спілкування.

Кухня кожного народу може похвалитися власним набором традиційних десертів і солодощів, і всі вони внесли свій неповторний внесок в сучасну світову індустрію кондитерських виробів.

Промислове виробництво та його проблеми

Сучасний ринок пропонує нам широкий вибір ласощів на будь-який смак - від шалено смачних і настільки ж шалено калорійних тортів і тістечок до легких фруктових желе, від шоколадних цукерок і цукрового печива до повітряних мусів і сирних десертів. І, як і основна частина продуктів, які ми споживаємо, більшість цих солодощів виробляється промисловим способом.

Це ставить перед виробниками ряд специфічних проблем, характерних для всієї галузі в цілому. Перш за все, масове виробництво продуктів пов'язано зі зберіганням, переробкою і транспортуванням великих обсягів сировини і готової продукції, а це речовини ніжні і швидкопсувні. Багато з них втрачають смакові якості при зберіганні або необхідних способах обробки, і виникає завдання - як їх повернути? Деякі, будучи самі по собі корисними і необхідними, не можуть похвалитися яскраво вираженим запахом або смаком. Не варто забувати і про різноманітність асортименту, настільки необхідному для успішної конкуренції на сучасному ринку.

Яке рішення пропонує компанія «Б2Ф Україна»?

Якщо Ви зіткнулися з вищезгаданими проблемами у виробництві кондитерських виробів, компанія «Б2Ф Україна» пропонує вам ефективне рішення - натуральні ароматизатори французької фірми Robertet. До ваших послуг широкий асортимент ароматичних речовин, що володіють різноманітними смаками і не менш різноманітними властивостями, що робить можливим їх застосування для різних цілей. Один і той же аромат можна при необхідності створити термоустойчивим, розчинним у воді, спирті або жирах, рідким або у вигляді порошку. Спектр ароматів досить широкий і може задовольнити будь-які потреби покупця.

Наприклад, запахи фруктів і ягід, найбільш універсальні і широко застосовуються, підійдуть практично для будь-якого виду виробів, від кремів і желе до цукерок і тістечок.

Тонкий м'який аромат топленого молока додасть нові нотки смаку печива і молочних десертів.

Старий добрий шоколад незамінний для виготовлення цукерок, але також прекрасно доповнить будь-який крем або начинку для десертній випічки.

Ароматизатори зі смаками алкогольних напоїв додадуть пікантну нотку кремовому торту або начинці для цукерок.

Ваніль - в кондитерській справі без неї не обійтися ніде, вона прикрасить будь-який виріб, адже запах ванілі - це і є запах кондитерської, той самий, який кожен покупець пам'ятає з дитинства.

Чому краще купити ароматизатори у Б2Ф?

  1. Натуральні ароматизатори - завжди краще! Компанія Robertet завжди віддає перевагу натуральним інгредієнтам, де тільки можливо. Це один з основних принципів її роботи.
  2. Якість - під надійним контролем! Володіючи повним циклом виробництва, компанія має можливість відстежувати весь процес і контролювати якість на кожному етапі - починаючи з вирощування сировини і закінчуючи упаковкою.
  3. Екологічна безпека - наш принцип! Питанню екології приділяється пильна увага, оскільки це питання є для компанії одним з найбільш значущих.
  4. Півтора століття бездоганної репутації! Robertet - одна з найстаріших фірм в Європі. Кілька поколінь родини з середини позаминулого століття старанно працювали, завойовуючи репутацію добросовісного виробника і надійного партнера.
  5. Ціна - має значення! Інноваційні технології переробки забезпечують високу продуктивність і знижують собівартість, а пряме співробітництво «Б2Ф Україна» з виробником дозволяє уникнути додаткових витрат на посередників.
  6. Будь-яка примха клієнта! Ми надаємо будь-який нестандартний аромат за індивідуальним замовленням за бажанням клієнта.

Ваше кондитерське виробництво зіткнулося з проблемами асортименту і якості? Вам необхідно підвищити привабливість продукції? Звертайтеся до «Б2Ф Україна» і придбайте натуральні ароматизатори європейської якості за розумною ціною, а також скористайтеся консультаціями фахівців щодо їх застосування!

Наші новини

Ароматизатори під Замовлення

Ароматизатори під замовлення від французького виробника Robe... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Закон про безпечність та якість харчових продуктів

В Україні прийнято новий закон про безпечність та якість ха... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори

Нове у нашому асортименті - ароматизатори. Новий партнер ком... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Розширення послуг компанії «Б2Ф Україна» - власна лабораторія

Розширення послуг компанії «Б2Ф Україна» - власна лаборатор... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Новини та події «Б2Ф Україна»

Новини та події «Б2Ф Україна». Наш час - це час стрімких змін... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Реєстр дезінфікуючих засобів.

Реєстр дезінфікуючих засобів. Продукція групи «B2F» сертифі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Участь B2F в виставках готельно-ресторанного бізнесу.

Участь B2F в виставках готельно-ресторанного бізнесу. Щороку... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Про нас пишуть «Б2Ф Україна»

Про нас пишуть Співробітництво з засобами масової інформац... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Корисна інформація

Харчові ароматизатори Б2Ф для виробництва чіпсів та сухариків

Харчові ароматизатори для виробництва чіпсів, сухариків Рі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф для виробництва джемів, желе

Харчові ароматизатори для виробництва джемів, желе Всілякі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф для виробництва карамелі і цукерок.

Харчові ароматизатори для виробництва карамелі і цукерок. ... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф Україна для виробництва газованих напоїв

Харчові ароматизатори для виробництва газованих напоїв Га... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Використання харчових ароматизаторів від Б2Ф для випічки хлібо-булочних виробів

Використання харчових ароматизаторів для випічки хлібо-бул... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Використання харчових ароматизаторів від Б2Ф для кондитерських виробів

Використання харчових ароматизаторів для кондитерських ви... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори для коньяку від Б2Ф.

Ароматизатори для коньяку. Сучасний світ змінюється настіл... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори для вина від Б2Ф.

Ароматизатори для вина. Харчовий ароматизатор став звичним... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Смакові добавки для алкоголю

Смакові добавки для алкоголю від Б2Ф Україна Алкоголь в іст... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

/**Urezay js files **/