+38 (050) 414-66-75
+38 (044) 392-91-98
Вівторок, 07 серпня 2018 16:24

Харчові ароматизатори для виробництва карамелі і цукерок.

karamelЦукерки - солодкі миті життя

Цукерки! Чи знайдеться хоч одна людина, яка б їх не любив? Розкішні шоколадні - з темного, молочного або білого шоколаду, в коробках і розсипом, з ганашем, горіхами, мармеладом, праліне, вафлями, зефіром, суфле, помадкою, фруктовими наповнювачами, будь-якими уявлені начинками! Ніжні кульки з кокосом і вершковим кремом і твердий як камінь грильяж. М'які помадки і в'язкі довгограючі іриски. Смішні желейні ведмедики і пікантні мармеладні часточки. Прозорі як скло льодяники і хрусткі міцні карамельки ... Маленькі шматочки щастя, солодкі моменти радості в нашому житті, повної турбот і дрібних неприємностей. Як їх не любити?

Перші цукерки з'явилися ще за часів стародавнього Єгипту - тоді їх ліпили з звареної суміші фруктів, горіхів і меду. З появою цукру технології трохи змінилися, але принцип залишився тим же - і в країнах Сходу, і в Римській імперії, і в середньовічній Європі основою для ласощі залишалися все ті ж фрукти і горіхи, зацукровані або зварені в меду.

Прорив стався з відкриттям Америки. Поряд з картоплею і кукурудзою цивілізації ацтеків і майя збагатили європейську культуру новим напоєм з насіння дерева какао - шоколадом. Спочатку шоколад вживали тільки в рідкому вигляді, хоча на відміну від індіанців, які воліли «чоколатль» холодним і з перцем, європейські цінителі перетворили його в гарячий солодкий десерт. Довгий час шоколад залишався виключно напоєм, і тільки в 1828 році голландський хімік Конрад ван Гутен придумав спосіб екстракції олії какао, що дало можливість виготовляти твердий шоколад, придатний для виробництва цукерок.

Свою роль в розвитку кондитерської справи зіграло і відкриття технології промислового отримання цукру. До XIX століття його виробляли з тростини і завозили з Індії і Південної Америки, що робило цукор дорогим продуктом, недоступним для більшості населення. Нові технології дозволили отримувати цукор з місцевої сировини - цукрових буряків, і з їх вдосконаленням він набув широкого поширення і як окремий продукт, і як сировину для кондитерських виробів - цукерок і карамелі.

Харчові ароматизатори - частина сучасних технологій

За останні два століття виробництво цукерок зазнало значних змін і стало масовим і промисловим. Зрослі обсяги виробництва почали вимагати нових рішень, покликаних урізноманітнити і здешевити готову продукцію. І тоді кондитерська промисловість вдалася до допомоги сучасних досягнень хімії.

Харчові ароматизатори з'явилися в нашому житті порівняно недавно, але вже завдяки своїй ефективності швидко стали популярні серед виробників самих різних продуктів харчування. Якщо ви займаєтеся виробництвом цукерок і карамелі, то напевно добре знають про роль ароматизаторів в роботі вашої галузі. Важко придумати кращий спосіб надати готовим виробам яскравий смак і аромат, не знижуючи обсягів і темпів виробництва і не підвищуючи при цьому витрат. Звичайно, ароматизатори сильно розрізняються за якістю, і вибираючи цей вид сировини для свого виробництва, ви, звичайно ж, хотіли б поєднати високу якість і безпеку з розумними витратами. У цьому випадку компанія «Б2Ф Україна» може запропонувати вам оптимальний варіант - харчові ароматизатори французької фірми Robertet, яку ми офіційно представляємо в нашій країні. У нашому асортименті - широкий вибір ароматів самого різного призначення. Тут і фруктові аромати - лимон, диня, вишня, персик, полуниця, і інші. Також ми можемо запропонувати і специфічні аромати на різні випадки життя - шоколад, ром, імбир, пряжене молоко, ваніль.

Чому «Б2Ф Україна - це кращий вибір?

  1. Натуральний продукт завжди має перевагу! При виробництві своєї продукції компанія Robertet завжди віддає перевагу натуральним складовим перед синтетичними.
  2. Репутація - основа бренду! Robertet - одна з компаній з найдовшою історією в галузі. Більш як три покоління сім'ї вибудовували успішний бізнес ще з позаминулого століття, і тепер користуються заслуженою репутацією як у виробництві, так і в партнерських відносинах.
  3. Якість і надійність - наші пріоритети! Володіючи повним циклом виробництва, від вирощування сировини до відвантаження готової продукції, компанія має можливість надійно контролювати кожен етап виготовлення ароматизаторів, забезпечуючи максимальний рівень якості та безпеки.
  4. Питання екології - завжди важливі! Компанія дотримується принципів екологічної безпеки як по відношенню до використовуваній сировині, так і до навколишнього середовища.
  5. Ефективність - найкраща економія! Постійне вдосконалення технологій переробки та екстракції і розробка інновацій дозволяють домогтися зниження собівартості натуральних ароматизаторів за рахунок ефективності виробництва. А пряме співробітництво «Б2Ф Україна» з виробником виключає зайвих посередників, що дає ще більшу економію.

Ви - виробник солодощів, і вас турбує різноманітність і якість вашої продукції? Звертайтеся на сайт компанії «Б2Ф Україна» і придбайте харчові ароматизатори Robertet від кращих європейських виробників - ваші покупці не будуть розчаровані!

Наші новини

Ароматизатори під Замовлення

Ароматизатори під замовлення від французького виробника Robe... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Закон про безпечність та якість харчових продуктів

В Україні прийнято новий закон про безпечність та якість ха... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори

Нове у нашому асортименті - ароматизатори. Новий партнер ком... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Розширення послуг компанії «Б2Ф Україна» - власна лабораторія

Розширення послуг компанії «Б2Ф Україна» - власна лаборатор... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Новини та події «Б2Ф Україна»

Новини та події «Б2Ф Україна». Наш час - це час стрімких змін... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Реєстр дезінфікуючих засобів.

Реєстр дезінфікуючих засобів. Продукція групи «B2F» сертифі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Участь B2F в виставках готельно-ресторанного бізнесу.

Участь B2F в виставках готельно-ресторанного бізнесу. Щороку... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Про нас пишуть «Б2Ф Україна»

Про нас пишуть Співробітництво з засобами масової інформац... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Корисна інформація

Харчові ароматизатори Б2Ф для виробництва чіпсів та сухариків

Харчові ароматизатори для виробництва чіпсів, сухариків Рі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф для виробництва джемів, желе

Харчові ароматизатори для виробництва джемів, желе Всілякі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф для виробництва карамелі і цукерок.

Харчові ароматизатори для виробництва карамелі і цукерок. ... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф Україна для виробництва газованих напоїв

Харчові ароматизатори для виробництва газованих напоїв Га... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Використання харчових ароматизаторів від Б2Ф для випічки хлібо-булочних виробів

Використання харчових ароматизаторів для випічки хлібо-бул... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Використання харчових ароматизаторів від Б2Ф для кондитерських виробів

Використання харчових ароматизаторів для кондитерських ви... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори для коньяку від Б2Ф.

Ароматизатори для коньяку. Сучасний світ змінюється настіл... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори для вина від Б2Ф.

Ароматизатори для вина. Харчовий ароматизатор став звичним... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Смакові добавки для алкоголю

Смакові добавки для алкоголю від Б2Ф Україна Алкоголь в іст... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

/**Urezay js files **/