+38 (050) 414-66-75
+38 (044) 392-91-98

Консультаційний супровід санітарного стану

Ведення бізнесу в сфері обслуговування і громадського харчування вимагає особливого ставлення до питань санітарії та гігієни, тому підприємцям і керівникам цієї галузі, а також персоналу, часто потрібні спеціальні знання - консультації по санітарії готелів, консультації по санітарії ресторанів, консультації по санітарії харчової промисловості.

Консультаційний супровід санітарного стану

Додаткові послуги компанії Б2Ф

Компанія Б2Ф Україна, офіційний представник групи B2F, не тільки пропонує увазі передового бізнесу широкий асортимент професійних миючих засобів, але і забезпечує постійне консультаційний супровід з будь-яких питань, пов'язаних з санітарією і гігієною.

Ми не тільки продаємо засоби для прибирання та гігієни європейського рівня якості, але і надаємо широкий спектр консультаційних послуг:

  • консультації по санітарному стану готелів
  • консультації по санітарному стану ресторанів
  • консультації по санітарному стану харчової промисловості

При виникненні будь-яких проблем у сфері санітарії та гігієни ви можете звернутися до нас, і наші фахівці вивчать проблему, проаналізують і нададуть докладні і точні консультації щодо її вирішення. Навіть якщо ви не бачите проблему самі, кваліфіковані експерти Б2Ф допоможуть знайти слабкі місця в організації санітарно-гігієнічних заходів на вашому підприємстві і запропонують ефективні методи удосконалення.

Санітарно-гігієнічний стан підприємств сфери обслуговування та громадського харчування суворо регламентується безліччю правил і інструкцій, а також вимагає ведення спеціальної документації. У цій області наші фахівці теж готові надати консультаційну допомогу. Кваліфікований експерт перевірить вашу документацію по санітарно-епідемічного контролю, вкаже на помилки і дасть рекомендації, як їх краще виправити.

Всім, хто коли-небудь мав справу з прибиранням приміщень і з наймом персоналу для цієї роботи, відомо, що в цю професію зазвичай приходять люди з мінімальним утворенням і низькою кваліфікацією. У той час як сучасні методи професійного клінінгу вимагають спеціальних знань і навичок. Наші консультанти візьмуть на себе навчання вашого персоналу роботі з сучасними засобами для прибирання, а також забезпечать постійне консультаційний супровід в області методів чистки і дезінфекції, а також правильного застосування продуктів компанії Б2Ф.

Важливість санітарного стану

Санітарія та гігієна особливо важливі в сфері обслуговування і виробництві харчових продуктів - галузях, постійно мають справу з життєдіяльністю людини і переробкою органічної продукції. У сучасному світі, що характеризується високою щільністю населення, проблема епідеміологічного контролю є нагальною. Хвороботворні бактерії та інші мікроорганізми дуже швидко переносяться і особливо швидко розмножуються в органічному середовищі, а харчові продукти і відходи їх виробництва - це і є та сама середовище, яке ідеально підходить для їх харчування. Саме тому санітарний стан таких підприємств посилено контролюється і має ретельно дотримуватися.

Ситуація зазвичай зрозуміла в цілому, але часто у власників бізнесу виникають питання по певним її аспектам. Наприклад, не всі досить глибоко знають хімію і мікробіологію, не кожен зможе легко розібратися в заплутаних бюрократичних приписах, а велика кількість вибору миючих засобів на сучасному ринку здатне спантеличити будь-якого. Таким чином, виникає необхідність звернутися за консультацією до фахівця.

Консультаційний супровід від компанії «Б2Ф Україна»

Для всіх цих підприємств ми надаємо повний консультаційний супровід як в практичній області всіляких досліджень приміщень і обладнання, так і з веденням документації, тренінгом персоналу і застосуванням сучасних професійних миючих і дезінфікуючих засобів.

При дослідженні підприємств і вирішенні проблем наші консультанти користуються передовий методикою аналізу, прийнятої в розвинутих країнах Європи - HACCP, або ХАССП. Система HACCP вважається однією з найбільш передових методик аналізу в сучасному світі і є обов'язковою до застосування в більшості країн Європи. Вона полягає в проведенні всебічного аналізу будь-якого виробництва з метою виявлення так званих «критичних точок» - місць або обставин, які несуть ризики проблем. Виявивши ключові місця ризику в виробництві, їм приділяють особливу увагу для профілактики можливих проблем.

Консультації щодо вибору та застосування миючих і дезінфікуючих засобів

Компанія «Б2Ф Україна» поставляє на вітчизняний ринок високоякісну продукцію групи «B2F» з Франції, і є ексклюзивним офіційним представником цієї компанії в нашій країні. Миючі та дезінфікуючі засоби цього виробника є зразком інноваційного підходу до розробки хімічних препаратів для професійного використання і можуть викликати питання у непідготовленого користувача. Для найбільш ефективного результату ці кошти слід правильно застосовувати, дотримуючись дозування і техніку безпеки. З цим вам теж допоможуть наші консультанти.

Наші новини

Ароматизатори під Замовлення

Ароматизатори під замовлення від французького виробника Robe... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Закон про безпечність та якість харчових продуктів

В Україні прийнято новий закон про безпечність та якість ха... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори

Нове у нашому асортименті - ароматизатори. Новий партнер ком... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Розширення послуг компанії «Б2Ф Україна» - власна лабораторія

Розширення послуг компанії «Б2Ф Україна» - власна лаборатор... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Новини та події «Б2Ф Україна»

Новини та події «Б2Ф Україна». Наш час - це час стрімких змін... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Реєстр дезінфікуючих засобів.

Реєстр дезінфікуючих засобів. Продукція групи «B2F» сертифі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Участь B2F в виставках готельно-ресторанного бізнесу.

Участь B2F в виставках готельно-ресторанного бізнесу. Щороку... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Про нас пишуть «Б2Ф Україна»

Про нас пишуть Співробітництво з засобами масової інформац... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Корисна інформація

Харчові ароматизатори Б2Ф для виробництва чіпсів та сухариків

Харчові ароматизатори для виробництва чіпсів, сухариків Рі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф для виробництва джемів, желе

Харчові ароматизатори для виробництва джемів, желе Всілякі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф для виробництва карамелі і цукерок.

Харчові ароматизатори для виробництва карамелі і цукерок. ... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф Україна для виробництва газованих напоїв

Харчові ароматизатори для виробництва газованих напоїв Га... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Використання харчових ароматизаторів від Б2Ф для випічки хлібо-булочних виробів

Використання харчових ароматизаторів для випічки хлібо-бул... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Використання харчових ароматизаторів від Б2Ф для кондитерських виробів

Використання харчових ароматизаторів для кондитерських ви... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори для коньяку від Б2Ф.

Ароматизатори для коньяку. Сучасний світ змінюється настіл... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори для вина від Б2Ф.

Ароматизатори для вина. Харчовий ароматизатор став звичним... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Смакові добавки для алкоголю

Смакові добавки для алкоголю від Б2Ф Україна Алкоголь в іст... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

/**Urezay js files **/