+38 (050) 414-66-75
+38 (044) 392-91-98

Розробка схеми миття та дезінфекції

Один з лідерів на ринку професійних миючих засобів в Україні компанія Б2Ф, забезпечуючи новітніми європейськими зразками підприємства сфери послуг, громадського харчування та харчової промисловості, надає також комплекс консультаційних послуг у цій галузі.

Розробка схеми миття та дезінфекції

Наші клієнти можуть замовити в комплексі або окремо такі послуги:

  • розробка схеми миття та дезінфекції для готелів
  • розробка схеми миття та дезінфекції для ресторанів
  • розробка схеми миття та дезінфекції для харчової промисловості

Схема миття та дезінфекції для готелів передбачає рівень чистоти звичайного побутового приміщення. У номерах проводиться прибирання і загальна дезінфекція поверхонь. Консультанти Б2Ф допоможуть організувати цей процес з максимальною ефективністю саме для вашого підприємства.

Схема миття та дезінфекції для ресторанів вимагає більш високого рівня санітарії, так як тут відбувається приготування і вживання їжі. Окрім прибирання залів і виробничих приміщень, проводиться також чищення та миття обладнання, а також різні види дезінфекції. Дезінфекція приміщень, дезінфекція обладнання і поверхонь, що мають прямий контакт з харчовими продуктами і не мають такого контакту - всі вони відрізняються своїми особливостями. Наші експерти допоможуть врахувати всі особливості вашого ресторану і вимоги санітарно-епідеміологічного контролю для розробки оптимальної схеми миття та дезінфекції, найбільш підходящою для клієнта.

Схема миття та дезінфекції для харчової промисловості - найскладніший розділ. На підприємствах харчової промисловості відбувається переробка сільськогосподарської сировини в продукти харчування в промислових обсягах. Великі площі приміщень і обладнання щодня піддаються забрудненню органічними речовинами, які є ідеальним живильним середовищем для хвороботворних бактерій. Тому санітарно-гігієнічний стан підприємств підлягає суворому контролю. Найменша недбалість може обернутися серйозними і навіть трагічними наслідками.

Очищення, мийка і знезараження обладнання та приміщень після кожного виробничого циклу - складна багатоступенева процедура, що вимагає спеціальних знань, високотехнологічного обладнання та сучасних хімічних препаратів. Наші консультанти допоможуть вам розробити схему миття та дезінфекції для вашого підприємства з урахуванням технологічних особливостей кожного виробничого циклу і дотриманням всіх вимог санітарно-епідеміологічного контролю.

Миття та дезінфекція - необхідна складова загальної гігієни

Загальновідомо, що чистота - запорука здоров'я. Це нехитре правило можна продовжити, уточнивши, що санітарія і гігієна виробництва - запорука безпеки продукції, особливо, коли мова йде про підприємства громадського харчування, харчової промисловості та сфери обслуговування. Ми живемо в мобільному і перенаселеному світі, де безліч людей постійно співіснує в тісному просторі, а величезні маси сировини переміщаються з місця на місце, обробляються, перетворюючись в продукцію, і споживаються. І в невід'ємною частиною цього постійного руху є бруд і мікроорганізми, які переносяться різними шляхами, розмножуються і призводять до сумних наслідків, якщо їх вчасно не знищити. Тому необхідною умовою безпеки є регулярне прибирання, миття та дезінфекція.

Розробка схеми миття та дезінфекції

На відміну від звичайного прибирання будинку, миття та дезінфекція на підприємстві - це процеси, які повинні бути сплановані і правильно організовані. Тільки в цьому випадку результат буде успішним. Тому для кожного підприємства повинна існувати своя схема, що враховує всі фактори виробництва. Щоб правильно розробити схему миття та дезінфекції, слід уважно вивчити особливості обладнання, будова приміщень, вимоги до санітарного стану, характер забруднень, види мікроорганізмів і їх властивості, підібрати оптимальні види миючих і дезінфікуючих засобів для кожного завдання, розрахувати необхідну концентрацію, прорахувати періодичність процедури, і вирішити ще багато інших питань, що потребують спеціальних знань і навичок. Тому все більше сучасних бізнесменів доручають цю задачу фахівцям.

Компанія «Б2Ф Україна» і передові наукові методи

Наші фахівці допоможуть вам розробити індивідуальну схему миття та дезінфекції для вашого підприємства, використовуючи при цьому новітні наукові методики, відомі за кордоном, але ще не поширені в Україні.

Зокрема, система HACCP, або ХАССП, є обов'язковою для застосування в розвинених країнах Європи. Це система аналізу ризиків та визначення критичних точок, що дозволяє ефективно контролювати безпеку будь-якого виробництва при правильному застосуванні. Наші експерти проведуть для вас професійний аналіз за цією методикою і допоможуть домогтися європейських стандартів чистоти і безпеки для вашого підприємства.

Будучи ексклюзивним офіційним представником в Україні одного з кращих виробників Європи, групи «B2F», наша компанія також допоможе підібрати найбільш ефективні миючі та дезінфікуючі засоби для кожного етапу розробленої схеми та забезпечить їх постійну поставку з Європи.

Наші новини

Ароматизатори під Замовлення

Ароматизатори під замовлення від французького виробника Robe... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Закон про безпечність та якість харчових продуктів

В Україні прийнято новий закон про безпечність та якість ха... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори

Нове у нашому асортименті - ароматизатори. Новий партнер ком... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Розширення послуг компанії «Б2Ф Україна» - власна лабораторія

Розширення послуг компанії «Б2Ф Україна» - власна лаборатор... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Новини та події «Б2Ф Україна»

Новини та події «Б2Ф Україна». Наш час - це час стрімких змін... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Реєстр дезінфікуючих засобів.

Реєстр дезінфікуючих засобів. Продукція групи «B2F» сертифі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Участь B2F в виставках готельно-ресторанного бізнесу.

Участь B2F в виставках готельно-ресторанного бізнесу. Щороку... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Про нас пишуть «Б2Ф Україна»

Про нас пишуть Співробітництво з засобами масової інформац... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Корисна інформація

Харчові ароматизатори Б2Ф для виробництва чіпсів та сухариків

Харчові ароматизатори для виробництва чіпсів, сухариків Рі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф для виробництва джемів, желе

Харчові ароматизатори для виробництва джемів, желе Всілякі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф для виробництва карамелі і цукерок.

Харчові ароматизатори для виробництва карамелі і цукерок. ... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф Україна для виробництва газованих напоїв

Харчові ароматизатори для виробництва газованих напоїв Га... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Використання харчових ароматизаторів від Б2Ф для випічки хлібо-булочних виробів

Використання харчових ароматизаторів для випічки хлібо-бул... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Використання харчових ароматизаторів від Б2Ф для кондитерських виробів

Використання харчових ароматизаторів для кондитерських ви... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори для коньяку від Б2Ф.

Ароматизатори для коньяку. Сучасний світ змінюється настіл... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори для вина від Б2Ф.

Ароматизатори для вина. Харчовий ароматизатор став звичним... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Смакові добавки для алкоголю

Смакові добавки для алкоголю від Б2Ф Україна Алкоголь в іст... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

/**Urezay js files **/