+38 (050) 414-66-75
+38 (044) 392-91-98

Внутрішній аудит санітарного стану об'єктів замовника

Внутрішній аудит санітарного стану об'єктів замовника

Компанія Б2Ф Україна, офіційний представник групи B2F, відома в нашій країні як надійний постачальник сучасних інноваційних засобів для вирішення будь-яких питань в області гігієни. У сфері нашої уваги були і залишаються санітарія готелів та   ресторанів - для них ми пропонуємо засоби для професійного прибирання, а також санітарія харчової промисловості - у нас можна знайти ефективні засоби для дезінфекції обладнання і догляду за ним.

Крім забезпечення клієнта якісними продуктами з Європи, компанія Б2Ф надає також різні консультаційні послуги. Зокрема, наші фахівці можуть провести для вас за вашим бажанням такі заходи:

  • аудит санітарного стану готелів
  • аудит санітарного стану ресторанів
  • аудит санітарного стану об'єктів харчової промисловості (м'ясні цехи, рибна промисловість, напої, молочна промисловість і т.д.)

Внутрішній аудит - що це таке?

Що таке аудит санітарного стану і навіщо він потрібен?

Санітарний аудит - це незалежна перевірка санітарного стану установи, що дозволяє об'єктивно оцінити його на відповідність державним нормативам. Крім власне чистоти приміщень, перевіряється також правильність ведення відповідної документації та ступінь санітарних знань співробітників. При проведенні такої перевірки державними контролюючими органами власник бізнесу не отримує рад, консультацій чи роз'яснень: за кожне виявлене порушення відразу слідують передбачені законом санкції, від попередження або штрафу до повної заборони на діяльність установи.

Незалежний внутрішній аудит допомагає заздалегідь підготуватися до такої перевірки і зустріти її у всеозброєнні. Він виявляє всі не помічені раніше порушення санітарних норм, огріхи у веденні документації, брак кваліфікації співробітників.

Виявивши наявні проблеми, перевіряючий експерт пояснює їх суть і дає практичні рекомендації по їх усуненню. Таким чином, підприємство може заздалегідь оцінити свої проблеми, вирішити їх і зустріти державний санітарний контроль в повній готовності і впевненості, що всі норми дотримані.

Саме так працює аудит санітарного стану від компанії Б2Ф. Наші фахівці нададуть вам повний комплекс консультаційних послуг - проведуть поглиблену перевірку санітарного стану, виявлять наявні проблеми та розроблять комплекс заходів щодо їх вирішення.

Внутрішній аудит санітарного стану - комплекс послуг від компанії Б2Ф Україна

 

Харчова промисловість - це галузь агропромислового комплексу, що спеціалізується на переробці сільськогосподарської сировини і виробництві продуктів харчування у вигляді готової їжі або напівфабрикатів. Її основні завдання - задоволення зростаючих потреб споживачів в якісних і різноманітних продуктах харчування. Сучасна харчова промисловість - це активно розвивається галузь з багатообіцяючими перспективами. З кожним роком все вдосконалюються технології виробництва, впроваджуються інноваційні методи, розробляється нове, більш складне обладнання, застосовуються більш точні і надійні способи контролю якості.

Одним з найголовніших умов якості в харчовій промисловості є санітарний стан виробництва. Особливість харчової промисловості, на відміну від інших галузей виробництва, полягає в тому, що її продукція призначена для вживання в їжу. Тому головним критерієм якості продукції харчової промисловості, поряд з смаковими властивостями і поживну цінність, є безпека продукту для споживача. В біохімічному розгляді сировину для харчової промисловості являє собою чисту органіку, багату поживними речовинами - ідеальне середовище для розмноження бактерій. Варто лише мінімально послабити контроль санітарного стану - і хвороботворні мікроорганізми можуть виявитися в готової продукції. Тому санітарно-гігієнічний та епідеміологічний контроль над виробництвами харчової промисловості здійснюється на державному рівні. Саме тому ми розробляємо схеми миття та дезінфекції згідно НАССР.

Перевірки контролюючих органів зазвичай жорсткі і безжальні: кожне порушення, яке виявить санітарна інспекція, тягне за собою суворе покарання для керівництва і власника бізнесу. Як мінімум це може бути штраф і припис усунути порушення до наступної перевірки, як максимум, в особливо важких випадках - повне закриття виробництва. Також всі ми не раз чули про випадках, коли не виявлені вчасно порушення санітарних вимог оберталися масовими отруєннями, наслідки яких ще важче. Найчастіше такі порушення ненавмисні, і власник усунув би їх заздалегідь, якби знав про них, але фахівці з виробництва не завжди є також фахівцями з контролю санітарного стану, а сучасна система вимог і приписів складна і заплутана, як і більшість бюрократичних систем.

У такій ситуації оптимальним рішенням для бізнесу, пов'язаного з виробництвом харчової продукції, може стати внутрішній аудит санітарного стану. Внутрішній аудит - це перевірка санітарного стану виробництва незалежним експертом. Спеціаліст з контролю санітарного стану проводить таку ж перевірку, як і контролюючі органи, але, на відміну від державних інспекторів, які не дають консультацій і порад, надає замовнику всебічну допомогу.

В послуги незалежного аудитора входить:

  • Перевірка всього циклу виробництва на відповідність санітарним нормативам
  • Перевірка правильності ведення супутньої документації
  • Перевірка необхідних знань співробітників по санітарії
  • Виявлення проблем і порушень, згідно вимог НАССР
  • Роз'яснення, консультації, рекомендації щодо вирішення проблем
 

Таким чином, внутрішній аудит підприємства допомагає заздалегідь підготуватися до можливої ​​перевірки - виявити всі можливі порушення і усунути їх вчасно, до візиту контролюючих органів. Внутрішній аудит дозволяє бізнесу зберегти гроші і репутацію, що є великою перевагою в наші часи жорсткої конкуренції на ринку в будь-якій галузі.

Компанія Б2Ф Україна, поряд із забезпеченням вітчизняних споживачів якісними миючими засобами від кращих європейських виробників, також надає клієнтам ряд консультаційних послуг. Особливе місце в їх ряду займають послуги з незалежного внутрішнього аудиту підприємств харчової промисловості.

Внутрішній аудит санітарного стану від компанії Б2Ф Україна відрізняється від аналогічних пропозицій на вітчизняному ринку низку переваг. Головне з них - це комплексний підхід до питання. Наші фахівці не тільки здійснюють перевірку, а надають повний комплекс послуг з виявлення та усунення проблем санітарного стану.

Перш за все, наші експерти уважно і професійно вивчать весь цикл виробництва, зроблять всі необхідні мікробіологічні аналізи і виміри, вивчать документацію - словом, зроблять поглиблену перевірку санітарного стану підприємства. Потім на основі отриманих відомостей грамотно оцінять поточну ситуацію, виявлять всі наявні проблеми і поставлять завдання щодо їх вирішення.

Обговоривши результати перевірки з замовником, фахівці компанії розроблять комплекс заходів щодо усунення проблем та поліпшення санітарного стану підприємства згідно вимог НАССР. Зокрема, для кожного виробничого циклу і кожного виду обладнання буде складена оптимальна для конкретного завдання схема мийки та дезінфекції.

І нарешті, для успішного здійснення розроблених схем, компанії Б2Ф Україна забезпечить клієнта повним набором необхідних миючих та дезінфікуючих засобів, які відповідають усім необхідним критеріям якості на ринку Європи.

За допомогою нашої компанії будь-яке підприємство може вчасно вирішити свої проблеми і бездоганно підготуватися до перевірок державного санітарного контролю.

Наші новини

Ароматизатори під Замовлення

Ароматизатори під замовлення від французького виробника Robe... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Закон про безпечність та якість харчових продуктів

В Україні прийнято новий закон про безпечність та якість ха... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори

Нове у нашому асортименті - ароматизатори. Новий партнер ком... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Розширення послуг компанії «Б2Ф Україна» - власна лабораторія

Розширення послуг компанії «Б2Ф Україна» - власна лаборатор... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Новини та події «Б2Ф Україна»

Новини та події «Б2Ф Україна». Наш час - це час стрімких змін... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Реєстр дезінфікуючих засобів.

Реєстр дезінфікуючих засобів. Продукція групи «B2F» сертифі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Участь B2F в виставках готельно-ресторанного бізнесу.

Участь B2F в виставках готельно-ресторанного бізнесу. Щороку... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Про нас пишуть «Б2Ф Україна»

Про нас пишуть Співробітництво з засобами масової інформац... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Корисна інформація

Харчові ароматизатори Б2Ф для виробництва чіпсів та сухариків

Харчові ароматизатори для виробництва чіпсів, сухариків Рі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф для виробництва джемів, желе

Харчові ароматизатори для виробництва джемів, желе Всілякі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф для виробництва карамелі і цукерок.

Харчові ароматизатори для виробництва карамелі і цукерок. ... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф Україна для виробництва газованих напоїв

Харчові ароматизатори для виробництва газованих напоїв Га... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Використання харчових ароматизаторів від Б2Ф для випічки хлібо-булочних виробів

Використання харчових ароматизаторів для випічки хлібо-бул... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Використання харчових ароматизаторів від Б2Ф для кондитерських виробів

Використання харчових ароматизаторів для кондитерських ви... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори для коньяку від Б2Ф.

Ароматизатори для коньяку. Сучасний світ змінюється настіл... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори для вина від Б2Ф.

Ароматизатори для вина. Харчовий ароматизатор став звичним... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Смакові добавки для алкоголю

Смакові добавки для алкоголю від Б2Ф Україна Алкоголь в іст... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

/**Urezay js files **/