+38 (050) 414-66-75
+38 (044) 392-91-98
Вівторок, 27 лютого 2018 13:56

Замовити ароматизатори для алкоголю від "Б2Ф Україна".

Ви бажаєте урізноманітнити асортимент ваших товарів, підвищити їх привабливість, порадувати покупців вишуканими смаками і доступними цінами?

Звертайтеся в «Б2Ф Україна» - до ваших послуг ароматизатори європейської якості і консультації по їх використанню.

Особливості галузі в сучасному світі

ароми для алкоголю від б2фЗа останні півтора століття світ, в якому ми живемо, змінився сильніше, ніж за попередні кілька тисяч років. Стрімкий розвиток інновацій повністю перевернуло життєвий уклад, звички, спосіб життя і мислення людей. Навіть зараз наше життя продовжує змінюватися, і чим далі, тим швидше.

Не відстає від свого часу і така галузь харчової промисловості як виготовлення спиртних напоїв. З одного боку, зростання населення і підвищення його життєвих стандартів і запитів створює високий стійкий попит на якісні напої і різноманітність їх асортименту. З іншого - розвиток технологій виробництва, зокрема, застосування таких інноваційних галузей науки як молекулярна хімія, дозволяє виробникам задовольняти зростаючий попит за допомогою впровадження нових, більш ефективних способів виготовлення продукції.

Проблеми виробників

Виготовлення вин, коньяків, рому, віскі за традиційними технологіями забезпечує класичний смак продукту, але сильно обмежує його кількість і не дозволяє знизити собівартість, що закономірно призводить до значної дорожнечі. Поєднання обмеженої кількості і високої вартості робить продукт недоступним для широкого кола споживачів, дозволяючи йому займати на ринку лише обмежену нішу елітного товару. Крім того, постає проблема транспортування. Сировина, що використовується в технологічному процесі, наприклад, виноград та інші плодоовочеві культури, не підлягає тривалому зберіганню, тому транспортувати доводиться вже розфасовані пляшки, в кращому випадку - бочки, що ще більш обмежує обсяг і підвищує ціну. Разом з тим попит продовжує рости, і задовольнити його допомагають нові методики - використання концентратів. Перероблене концентроване сировину легше перевозити, відновлення з концентрату набагато простіше і дешевше, ніж традиційні способи, але виникає нова проблема - готовий виріб значно втрачає свою смакову цінність. Як же задовольнити запити споживача, що не скочуючись до таких крайнощів, як «смачно, але занадто дорого» або «є, але неїстівне»?

Рішення є!

Якщо Ваш бізнес пов'язаний з випуском спиртних напоїв, і перед вами стоїть описана вище проблема ціни і якості, то вирішити її вам допоможе ще одне досягнення сучасної молекулярної хімії - харчові ароматизатори. Хімічні сполуки ароматичних речовин, що надають необхідні органолептичні властивості харчових продуктів, з'явилися в розпорядженні людства відносно недавно, але вже встигли завоювати популярність серед виробників продуктів харчування. Вони широко використовуються в різних галузях харчової промисловості, допомагаючи поліпшити смак і аромат виробів і урізноманітнити їх асортимент, не вимагаючи при цьому занадто великих витрат. Серед безлічі різних ароматичних речовин, що існують на даний момент, окреме місце займає сегмент спеціальних ароматів для алкогольних напоїв.

Ви зіткнулися з проблемами, описаними вище? Вам необхідна допомога в їх вирішенні? Компанія «Б2Ф Україна» допоможе підібрати оптимальний варіант. «Б2Ф Україна» пропонує спеціалізовані препарати для алкоголю від популярного виробника найрізноманітніших натуральних ароматичних речовин - компанії Robertet, яку ми офіційно представляємо в нашій країні. У нас ви можете придбати ароматизатори як для міцного алкоголю (ром, коньяк) так і для різних сортів вин, а також для лікарів і слабоалкогольних напоїв (ваніль, шоколад, вершки і різноманітні фруктові аромати).

Чому варто купувати натуральні ароматизатори у "Б2Ф Україна

  1.  Натуральне походження. Один з основних принципів, якими керується фірма Robertet в своїй роботі - перевагу природних інгредієнтів штучним у всіх випадках, коли це можливо.
  2. Гарантована якість. Володіючи повним циклом виробництва, що включає плантації рослин і промислові потужності, компанія має можливість контролювати кожен етап переробки, що забезпечує ефективний контроль якості продукції.
  3. Екологічна безпека. Турбота про екологічну безпеку продукції також є одним з принципів роботи Robertet. Все рослинна сировина вирощується в природних умовах і ретельно перевіряється на предмет екологічної чистоти.
  4. Історія і репутація компанії-виробника. Фірма Robertet - це одна з найстаріших в Європі, її історія налічує понад півтора століття. Це сімейний бізнес, який переходить з покоління в покоління, і завоював репутацію надійного і відповідального партнера.
  5.  Витрати. Використання передових способів екстракції дозволяє домагатися максимальної ефективності переробки, а пряме партнерство з дилером - уникати невиправданих цінових накруток.

Наші новини

Ароматизатори під Замовлення

Ароматизатори під замовлення від французького виробника Robe... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Закон про безпечність та якість харчових продуктів

В Україні прийнято новий закон про безпечність та якість ха... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори

Нове у нашому асортименті - ароматизатори. Новий партнер ком... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Розширення послуг компанії «Б2Ф Україна» - власна лабораторія

Розширення послуг компанії «Б2Ф Україна» - власна лаборатор... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Новини та події «Б2Ф Україна»

Новини та події «Б2Ф Україна». Наш час - це час стрімких змін... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Реєстр дезінфікуючих засобів.

Реєстр дезінфікуючих засобів. Продукція групи «B2F» сертифі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Участь B2F в виставках готельно-ресторанного бізнесу.

Участь B2F в виставках готельно-ресторанного бізнесу. Щороку... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Про нас пишуть «Б2Ф Україна»

Про нас пишуть Співробітництво з засобами масової інформац... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Корисна інформація

Харчові ароматизатори Б2Ф для виробництва чіпсів та сухариків

Харчові ароматизатори для виробництва чіпсів, сухариків Рі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф для виробництва джемів, желе

Харчові ароматизатори для виробництва джемів, желе Всілякі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф для виробництва карамелі і цукерок.

Харчові ароматизатори для виробництва карамелі і цукерок. ... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф Україна для виробництва газованих напоїв

Харчові ароматизатори для виробництва газованих напоїв Га... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Використання харчових ароматизаторів від Б2Ф для випічки хлібо-булочних виробів

Використання харчових ароматизаторів для випічки хлібо-бул... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Використання харчових ароматизаторів від Б2Ф для кондитерських виробів

Використання харчових ароматизаторів для кондитерських ви... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори для коньяку від Б2Ф.

Ароматизатори для коньяку. Сучасний світ змінюється настіл... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори для вина від Б2Ф.

Ароматизатори для вина. Харчовий ароматизатор став звичним... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Смакові добавки для алкоголю

Смакові добавки для алкоголю від Б2Ф Україна Алкоголь в іст... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

/**Urezay js files **/