+38 (050) 414-66-75
+38 (044) 392-91-98
П'ятниця, 27 липня 2018 14:11

Харчові ароматизатори для виробництва газованих напоїв

gazirovannie napitkiГазовані напої - історія і сучасність

У сучасному світі важко знайти людину, яка б не пробував прохолодні газовані напої. Кисло-солодка газована вода з фруктовими смаками, освіжаючі в жарку погоду, не тільки служать для втамування спраги, а й радують смакові рецептори. Колючі лоскоче бульбашки газу додають напою особливу красу, посилюючи приємні відчуття від природного смаку. Різноманітні газовані напої - це і щоденне пиття, і неодмінний атрибут святкового столу. Вони так само популярні як серед дітей, так і серед дорослих. Вони давно стали невід'ємною частиною нашого повсякденного життя і наших смакових звичок.

Виробництво безалкогольних газованих напоїв - відносно нова і молода галузь в порівнянні з іншими галузями виробництва харчових продуктів, що володіють тисячолітньою історією. На відміну від більш традиційних технологій, заснованих на природних процесах бродіння і ферментації і багато століть обходилися ручною працею і найпростішими технічними пристосуваннями, виробництво газованої води виникло вже в епоху розвинених технологій. Процес насичення рідини вуглекислим газом вимагає спеціального устаткування, і відповідно певного рівня технічного розвитку, знань фізики і хімії.

Перші експерименти в цій області почалися в 1767 році, і незабаром був створений перший сатуратор - прилад для насичення води вуглекислотою. Уже в 1783 році швейцарський підприємець Якоб Швепп створив промислову установку для газування води. Спочатку у виробництві використовувалася тільки чиста або мінеральна вода. У кіно і літературі ми не раз стикалися з назвою «содова» - так вона називалася тому, що в технології використовувалася сода. У 1835 році з'явився перший солодкий газований напій - лимонад «Швепс».

Харчові ароматизатори - не примха, а необхідність

Сучасне масове виробництво газованих напоїв засноване на більш просунутих технологіях, що відповідають рівню розвитку XXI століття. І однією з особливостей сучасної технології є застосування харчових ароматизаторів, завдяки яким наші улюблені напої мають таким яскравим, виразним і приємним смаком.

Якщо ви - виробник газованих напоїв, то вам добре відомо, що ароматизатори у вашій роботі необхідні, і якість готової продукції залежить не від їх наявності або відсутності, а від їх якості. Якщо ви зацікавлені в якості і безпеки ваших напоїв, рекомендуємо звернути увагу на ароматизатори фірми Robertet, представлені на вітчизняному ринку її офіційним представником - компанією «Б2Ф Україна». Ми пропонуємо різноманітні фруктові аромати, які безсумнівно сподобаються вашим покупцям.

Чому варто купувати ароматизатори для напоїв у Б2Ф Україна?

  1. Як відомо, при виготовленні ароматизаторів важливу роль відіграє походження основних складових. Чим менше в продукті синтетичних речовин, ніж якісніше і безпечніше він буде. В цьому відношенні компанія Robertet дотримується принципу максимальної натуральності продукції. При найменшій можливості обійтися без штучних складових перевага віддається натуральним.
  2. Можливості для підтримки високого рівня якості у компанії майже безмежні. Robertet - одна з небагатьох компаній, що володіють повним циклом виробництва, що дозволяє контролювати всі його етапи. Плантації рослин в різних регіонах світу забезпечують виробництво сировиною, якість якого гарантовано, а різноманітність дає можливість підібрати натуральні інгредієнти практично для будь-якого створюваного аромату.
  3. Важлива роль в роботі компанії відводиться також питання екології. Вирощування рослин в природних умовах під постійним контролем забезпечує чистоту і безпеку сировини, а сучасні екологічні технології виробництва мінімізують збиток для навколишнього середовища.
  4. Кожен виробник має певну історією та репутацією, і чим довше історія, тим надійніше репутація. Компанія Robertet - одна з найстаріших в Європі виробників ароматизаторів з більш ніж півторастолітньої історією. Протягом декількох поколінь сім'я власників вибудовувала репутацію бренду, і зараз компанія вважається одним з найнадійніших і перевірених виробників.
  5. Говорячи про ціни, варто відзначити два важливих моменти. При виробництві Robertet користується найпередовішими технологіями переробки і екстракції, які постійно удосконалюються фахівцями компанії у власних дослідницьких лабораторіях. Висока ефективність виробництва дозволяє домогтися зниження собівартості продукції. Крім того, співпрацюючи безпосередньо з виробником, «Б2Ф Україна» економить на послугах посередників, що робить нашу ціну ще більш привабливою.

Ви хотіли б підвищити якість і безпеку вашої продукції, не втративши ні смакових якостей, ні помірності в ціні? Тоді ароматизатори Robertet від компанії «Б2Ф Україна» - ваш кращий вибір! Звертайтеся на наш сайт і замовляйте високоякісні товари з Європи за розумними цінами!

Наші новини

Ароматизатори під Замовлення

Ароматизатори під замовлення від французького виробника Robe... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Закон про безпечність та якість харчових продуктів

В Україні прийнято новий закон про безпечність та якість ха... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори

Нове у нашому асортименті - ароматизатори. Новий партнер ком... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Розширення послуг компанії «Б2Ф Україна» - власна лабораторія

Розширення послуг компанії «Б2Ф Україна» - власна лаборатор... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Новини та події «Б2Ф Україна»

Новини та події «Б2Ф Україна». Наш час - це час стрімких змін... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Реєстр дезінфікуючих засобів.

Реєстр дезінфікуючих засобів. Продукція групи «B2F» сертифі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Участь B2F в виставках готельно-ресторанного бізнесу.

Участь B2F в виставках готельно-ресторанного бізнесу. Щороку... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Про нас пишуть «Б2Ф Україна»

Про нас пишуть Співробітництво з засобами масової інформац... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Корисна інформація

Харчові ароматизатори Б2Ф для виробництва чіпсів та сухариків

Харчові ароматизатори для виробництва чіпсів, сухариків Рі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф для виробництва джемів, желе

Харчові ароматизатори для виробництва джемів, желе Всілякі... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф для виробництва карамелі і цукерок.

Харчові ароматизатори для виробництва карамелі і цукерок. ... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Харчові ароматизатори від Б2Ф Україна для виробництва газованих напоїв

Харчові ароматизатори для виробництва газованих напоїв Га... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Використання харчових ароматизаторів від Б2Ф для випічки хлібо-булочних виробів

Використання харчових ароматизаторів для випічки хлібо-бул... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Використання харчових ароматизаторів від Б2Ф для кондитерських виробів

Використання харчових ароматизаторів для кондитерських ви... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори для коньяку від Б2Ф.

Ароматизатори для коньяку. Сучасний світ змінюється настіл... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Ароматизатори для вина від Б2Ф.

Ароматизатори для вина. Харчовий ароматизатор став звичним... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

Смакові добавки для алкоголю

Смакові добавки для алкоголю від Б2Ф Україна Алкоголь в іст... ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

/**Urezay js files **/